CNG (SIKIŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ)

CNG (SIKIŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ)

Doğal gaz boru hatlarının ulaşmadığı tüketicilere doğal gazı taşımanın en ekonomik yolu CNG yöntemi ile taşımaktır. Doğal gaz tüketim bölgesine en yakın boru hattından alınarak CNG kompresörü ile 200-250 bar basınca yükseltilir gaz olarak özel taşıma araçlarına yüklenir.
Compressed Natural Gas” yani “Sıkıştırılmış Doğal Gaz” diye adlandırılan CNG, doğalgazın belli prosesler neticesinde yüksek basınçlara sıkıştırılmış halidir
CNG ( Compressed Natural Gas ) olarak adlandırılan sıkıştırılmış doğal gaz, doğal gazın 200 bar basınca kadar sıkıştırılarak çelik tüp içinde stoklanmış şeklidir.
 
Tez Oksijen Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak CNG ( sıkıştırılmış doğal gaz )  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu lisansları ve iso 9000 : 2008 kalite yönetim sistem belgesi tarafından sertifikaları bulunan eğitimli uzman ekibimiz sayesinde  ulusal boru hattından kokulandırılmış doğalgazı   Yüksek teknolojili basınçlı kompresörler ile özel imal edilmiş basınçlı gaz tüplerine doldurmak suretiyle  çorum ve ordu illerinde hizmet etmektedir. 

Kalite politikamız :

Yasa ve mevzuatlar dahil, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın isteklerini tam olarak tespit etmek ve karşılayarak daha iyisini gerçekleştirmek. 

Kaliteden ödün vermemek.

Sürekli iyileştirmeyi tüm  proseslerde uygulamak.

Tüm çalışanlar,tedarikçi ve müşterilerimizi eğitmek..

Çevre ve insan güvenliğine duyarlı üretim anlayışına sahip olmak.

Fiyatlarda rekabet edebilir olmak.

Zamanında teslimat.