YANGIN SÖNDÜRÜCÜLER

YANGIN SÖNDÜRÜCÜLER

Söndürme cihazlarınızın ilk günkü gibi hazır bulunmasında sorumluluğun paylaşımı  TEZ OKSİJEN A.Ş.  güvencesi , hizmet ve kalite anlayışı ile sınırsız müşteri memnuniyeti Modele uygun yedek parça değişimi 10 yıl süreli yedek parça temin garantisi. Bakım ve yeniden dolum için alınan cihazların yedeklenme garantisi Uluslararası yangın standartlarına uygun kimyasal analiz raporu ile sertifika garantili Modern makina ve ekipmanlar ile yapılan bakım ve dolum hizmetleri esnasında cihaz gövdelerine periyodik bakım standartlarına uygun hidrostatik test ve muayeneler yapılmaktadır.

Cihazlarınız kimliklendirilerek takip sorumlulukları TEZ OKSİJEN A.Ş.’ ye devredilmektedir. YANGINLARI, başladığı anda küçük bir seyyar söndürücü ile müdahale ederek durdurmak ve kayıpları önlemek mümkündür. SÖNDÜRÜCÜNÜZE ve size HİZMET veren kuruma GÜVEN, yangın güvenliği ve yangınla mücadelede atılacak ilk ve doğru adımdır.

YANGIN SÖNDÜRÜCÜLERİNİZİN PERİYODİK BAKIMLARI mutlaka standartlara uygun ve TSE tarafından HİZMET YETERLİLİK BELGESİ ile belgelendirilmiş, SANAYİ ve TİCARET BAKANLIĞI’nca yetki verilmiş eğitimli, periyodik bakım standartların gerektirdiği ekipmanlara sahip, kurumlarca yapılmalıdır.
 

Kalite politikamız :

Yasa ve mevzuatlar dahil, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın isteklerini tam olarak tespit etmek ve karşılayarak daha iyisini gerçekleştirmek. 

Kaliteden ödün vermemek.

Sürekli iyileştirmeyi tüm  proseslerde uygulamak.

Tüm çalışanlar,tedarikçi ve müşterilerimizi eğitmek..

Çevre ve insan güvenliğine duyarlı üretim anlayışına sahip olmak.

Fiyatlarda rekabet edebilir olmak.

Zamanında teslimat.